Objednání a základní info

Objednání je možné prostřednictvím hovoru, sms, e-mailem (uvádějte na sebe tel. kontakt) nebo zde na webu přes formulář.
Pokud se nedovoláte, vyčkejte a my vám zavoláme zpět. Můžete pro jistotu napsat sms. Nepište nám prostřednictvím osobních profilů na FB.

Pro objednání či konzultace volejte prosím PO-PÁ od 9 do 16 hod. O víkendu a mimo vypsanou dobu nereagujeme na hovory!

Na terapie přicházejte vždy zdraví. Pokud trpíte respiračním onemocněním, prosíme, abyste svou návštěvu odložili. Totéž platí i u dětí! Buďte ohleduplní, můžete nakazit nás a my další klienty a naše rodiny, nehledě na to, že pak budeme muset rušit terapie z důvodu nemoci. Svou návštěvu odložte, i pokud máte naordinovaná antibiotika.

Mezi očkováním a terapií musí být rozestup 14 dní.

Po terapii následuje klidový režim minimálně tři dny. V tento čas si neplánujte žádnou fyzickou námahu či cvičení. 

Objednání na terapie je závazné, a proto jsou omluvy akceptovány pouze 24 hodin předem telefonicky nebo formou sms (e-mailem nejsou akceptovány!).
POZOR! Rušení pondělních termínů nejpozději však v pátek do 17 hodin.

Pokud dojde ke zrušení později, bude vám účtován poplatek ve výši terapie, z důvodu pokrytí nákladů.

V případě neomluvení terapie, již není možné se objednat na další terapii.

Buďte prosím ohleduplní i k ostatním klientům, máme delší objednávací lhůty a ještě delší seznam náhradníků. Děkujeme za pochopení.

Dostavte se na svou terapii včas (5 minut předem). Pokud přijdete o 10 a víc minut pozdě, nebudete již ošetřeny, ale budete muset zaplatit poplatek ve výše poloviny ceny terapie. Po příchodu se pohodlně se usaďte do čekárny a vyčkejte na terapeuta. PROSÍM NEKLEPAT!!! Rušíte tím probíhající terapii. Zároveň prosíme o shovívavost, někdy se terapie před vámi může o pár minut protáhnout. Děkujeme za pochopení.

Mějte prosím v případě platby v hotovosti přesnou částku. 


Před první návštěvou prosíme o vyplnění dotazníku:

Po zaslání dotazníku vám bude zaslána faktura pro zaplacení terapie. Pokud nebude zaplacena dle platnosti na faktuře, automaticky vám propadá domluvený termín. 
V případě nemoci či náhlých situací a za splnění podmínek omluvení z terapie, vám bude částka převedena na náhradní termín. 

Z kapacitních důvodů nyní nezasíláme faktury.


Nejčastější dotazy

1. Máme si vzít něco s sebou na terapii?

Dospělé a větší děti ošetřujeme ve spodním prádle nebo ve volném oblečení, které si donesou s sebou.

Miminka ošetřujeme oblečená pro pocit bezpečí. Prosíme, abyste miminko oblékli do pohodlného oblečení s volnou gumou, bez filtrů a zapínáním na zátylku. Pro miminka doporučujeme vzít vlastní přebalovací podložku a jeho oblíbenou hračku.

2. Jak to vypadá při příchodu?

Prosím, doražte cca 5-10 minut před domluveným termínem, po příchodu do čekárny se prosím zujte a využijte papuče, ať vám není zima od nohou :). Pohodlně se usaďte a vyčkejte, až si pro vás přijde terapeut. Miminko můžete mezitím přebalit a případně zabavit v dětském koutku (udržujte pořádek a před vaším odchodem na terapii jej vraťte do původní podoby). Váš domluvený termín je orientační a začátek se může opozdit o 5-15 minut dle potřeby klienta před vámi.

Po příchodu terapeuta a po přesunutí do terapeutické místnosti spolu se seznámíme a chvíli si popovídáme. O vašich problémech, bolestech a celkově o zdravotním stavu. Budeme mít pro vás předem vypsanou kartu (díky vyplnění dotazníku) a jen se případně doptáme na podrobnosti. Následně vám terapeut vysvětlí průběh terapie a vykoná terapii.